Fixa Laddplats!

Utbildning för bostadsrätts- och samfällighetsföreningar.
fixa_laddplats_goteborg_8_maj_1.jpg

Genomförda utbildningsträffar

Under 2018 genomförs fem utbildningsträffar runt om i Västra Götaland. Här hittar du kontaktuppgifter till de utställare som medverkat på träffarna, samt de presentationer som visats på respektive träff.

Göteborg 8 maj 2018

Utställare:
Chargestorm, Daniel Forsberg, 011-333 0002, daniel.forsberg@chargestorm.se
DEFA, Anna Fägersten, 0724-50 73 92, anna.fagersten@defa.com
Efuel, Rasmus Bender, 0761-10 00 99, rasmus.bender@efuel.se
Eways, Jörgen Synning, 0707-90 44 37, jorgen@eways.se
Energi- och klimatrådgivare Göteborg, Lars Hällentorp, 031-368 08 29, lars.hallentorp@kom.goteborg.se

> Fixa Laddplats presentation Göteborg 8 maj (pdf)

Trollhättan 22 maj 2018

Utställare:
Charge amps, Christian Pfäffli, 0702-53 88 69, christian.pfaffli@charge-amps.com
Chargestorm, Daniel Forsberg, 011-333 0002, daniel.forsberg@chargestorm.se
DEFA, Anna Fägersten, 0724-50 73 92, anna.fagersten@defa.com
Efuel, Rasmus Bender, 0761-10 00 99, rasmus.bender@efuel.se
Eways, Jörgen Synning, 0707-90 44 37, jorgen@eways.se
Energi- och klimatrådgivare Uddevalla, Tanum, Strömstad, Sotenäs, Munkedal, Lysekil, Roger Stenström, 0522-697319, roger.stenstrom@uddevalla.se
TEAB, Anders Martinsson, 0721-51 98 00, anders.martinsson@trollhattanenergi.se

> Fixa Laddplats presentation Trollhättan 22 maj

Borås 7 juni 2018

Utställare:
Charge amps Christian Pfäffli, 0702-53 88 69, christian.pfaffli@charge-amps.com
Chargestorm Daniel Forsberg, 011-333 0002, daniel.forsberg@chargestorm.se
DEFA Anna Fägersten, 0724-50 73 92, anna.fagersten@defa.com
Efuel Rasmus Bender, 0761-10 00 99, rasmus.bender@efuel.se
Eways Jörgen Synning, 0707-90 44 37, jorgen@eways.se
SELGA Erik Aspholmer, 033-480 493 erik.aspholmer@selga.se
Laddkoncept Väst AB Christian Bergstrand, 0767-60 24 04, christian@laddkoncept.se
Borås Elhandel Katarina Stern, 033-20 67 03, katarina.stern@boraselhandel.se
Energi- och klimatrådgivare:
John Hamnelid, 033-35 30 99, john.hamnelid@boras.se.
Decima Henningsson, 0321-595290, decima.henningsson@ulricehamn.se.
Tomas Bengtsson, 0705-310324, energiradgivare@admin.herrljunga.se

> Fixa Laddplats presentation Borås 7 juni